Press "Enter" to skip to content

FILMYTV IMAGO – 2014 METODY LECZNICZE , TERAPEUTYCZNE I UZDRAWIAJĄCE W MEDYCYNIE. WYWIADY I ROZMOWY Radio Szafir pt. ,,Imagoterapia i Medycyna Ogólna,, luty 2014 r. Jest to film z przeprowadzonego Wywiadu w Radio Szafir we Wrocławiu przez red. Leszek Kopeć i red.Wojciech Mach z dr Zofią Górnicką – Kaczorowską i dr. Andrzejem Kaczorowskim na temat Imagoterapii i Medycyny Ogólnej .W czasie audycji radiowej red.Wojciech Mach i red. Leszek Kopeć w Radio Szafir zadają pytania na temat wykorzystania Imagoterapii Kaczorowskiego na bazie hipnozy i hipnoterapii w Gabinecie Lekarskim dr. Zofii Górnickiej – Kaczorowskiej oraz historii Imagoterapii opracowanej na bazie hipnozy i hipnoterapii jako metody terapeutycznej, leczniczej i uzdrawiającej. W czasie rozmowy dr Andrzej Kaczorowski opowiada na na temat pomocy Imagoterapii przy rozpoznawaniu problemów nawarstwiających się w obecnym życiu z problemami negatywnych nawyków, nałogów i uzależnień.W rozmowie zostały poruszone tematy problemów indywidualnych pacjentów korzystających z terapii oraz procesów terapeutycznych metodą Imagoterapii Kaczorowskiego. Regresja reinkarnacyjna jest jedną z metod Imagoterapii Kaczorowskiego za pomocą której nie tylko rozwiązujemy problemy obecnego życia, ale również poznajemy cel obecnego życia, po co tu jesteśmy, tu i teraz, w tym kraju, w tym czasie, u tych rodziców. I tym sposobem poznajemy również związki karmiczne ludzi. Zapraszamy do obejrzenia w całości tego filmu, a szczególnie polecamy osobom, które pierwszy raz chcą skorzystać z metody Imagoterapii . Materiały szkoleniowe Kaczorowskiego nie mogą służyć jako instrukcja wprowadzania w trans, ani do naśladowania w celach terapeutycznych. Zapraszamy do pozostałych filmów z serii Imagoterapia Kaczorowskiego. www.facebook.com/kaczorowski.Wroclaw www.facebook.com/Zofia Gornicka-Kaczorowska www.kaczorowski.info /// SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ TV IMAGO ///

2014 – MEDYCYNA NATURALNA W LECZENIU I TERAPII – CZĘŚĆ 1.Jest film z przeprowadzonego Wywiadu w Radio we Wrocławiu przez red. Michela Rachela z dr Zofią Górnicką -Kaczorowską i dr Andrzejem Kaczorowskim na temat Imagoterapii i Medycyny Naturalnej w leczeniu i terapii.red.Michel Rachel w Radio Dolny Śląsk zadaje pytania na temat wykorzystania Imagoterapii Kaczorowskiego na bazie hipnozy i hipnoterapii w Gabinecie Lekarskim dr. Zofii Górnickiej – Kaczorowskiej.Zapraszamy do obejrzenia w całości tego filmu, a szczególnie polecamy osobom, które pierwszy raz chcą skorzystać z metody Imagoterapii . Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału! Materiały szkoleniowe Kaczorowskiego nie mogą służyć jako instrukcja wprowadzania w trans, ani do naśladowania w celach terapeutycznych. W moich metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki oddziaływania na innych. Proszę o potraktowanie tego ostrzeżenia poważnie, żeby nie zaszkodzić innym.Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione.

POZNANIE METODY HIPNOZY Z POŁĄCZENIEM Z INNYMI METODAMI TERAPEUTYCZNYMI – CZĘŚĆ 2/2014©TV – IMAGO

2014 – POZNANIE METODY HIPNOZY Z POŁĄCZENIEM Z INNYMI METODAMI TERAPEUTYCZNYMI – CZĘŚĆ 2 Jest film z przeprowadzonego Wywiadu w Radio we Wrocławiu przez red. Michela Rachela z dr Zofią Górnicką -Kaczorowską i dr Andrzejem Kaczorowskim na temat Imagoterapii i Naturo terapia w leczeniu i terapii.red.Michel Rachel w Radio Dolny Śląsk zadaje pytania na temat wykorzystania Imagoterapii Kaczorowskiego na bazie hipnozy i hipnoterapii w Gabinecie Lekarskim dr. Zofii Górnickiej – Kaczorowskiej. Celem wywiadu było poznanie metod metod hipnozy i hipnoterapii w połączeniem innych metod terapeutycznych i Naturo terapii .Zapraszamy do obejrzenia w całości tego filmu, a szczególnie polecamy osobom, które pierwszy raz chcą skorzystać z metody Imagoterapii . Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału! Materiały szkoleniowe Kaczorowskiego nie mogą służyć jako instrukcja wprowadzania w trans, ani do naśladowania w celach terapeutycznych. W moich metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki oddziaływania na innych. Proszę o potraktowanie tego ostrzeżenia poważnie, żeby nie zaszkodzić innym. Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.

MEDYCYNA ALTERNATYWNA W POŁĄCZENIU Z AUTOHIPNOZĄ I IMAGOTERAPIĄ/2012 ©TV – IMAGO

2012 MEDYCYNA ALTERNATYWNA W POŁĄCZENIU Z AUTOHIPNOZĄ I IMAGOTERAPIĄ. Wykład dr Zofią Górnickiej -Kaczorowskiej z dr Andrzejem Kaczorowskim na temat Imagoterapii i Medycyny Naturalnej w leczeniu i terapii.pytania na temat wykorzystania Imagoterapii Kaczorowskiego na bazie hipnozy i hipnoterapii w Gabinecie Lekarskim dr. Zofii Górnickiej – Kaczorowskiej.W wykładzie zostały przedstawione przez dr Zofię Kaczorowską Alternatywne sposoby leczenia i diagnozy”. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. W miesiącu marcu 2007 roku dr Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie „Pytanie na śniadanie” odpowiada na pytania na temat alternatywnych metod leczenia chorób metodą Homeopatyczną i Irodiagnostyki w diagnozowaniu z tęczówki ok.Zapraszamy do obejrzenia w całości tego filmu, a szczególnie polecamy osobom, które pierwszy raz chcą skorzystać z metody Imagoterapii . Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału! Materiały szkoleniowe Kaczorowskiego nie mogą służyć jako instrukcja wprowadzania w trans, ani do naśladowania w celach terapeutycznych. W moich metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki oddziaływania na innych. Proszę o potraktowanie tego ostrzeżenia poważnie, żeby nie zaszkodzić innym.Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.

2011 TV IMAGO

FESTIWAL ZDROWIA-ZJAWISKO HIPNOZY,MITY WOKÓŁ NIEJ KRĄŻĄCE/2011

2011 – FESTIWAL ZDROWIA-ZJAWISKO HIPNOZY,MITY WOKÓŁ NIEJ KRĄŻĄCE. Jest to film w którym dr Andrzej Kaczorowski, w trakcie festiwalu zdrowia wróżb i niezwykłości udzielił wywiadu na temat hipnoterapii. dla victorl .pl. Jest filmem edukacyjnym, który pozwala na właściwie spojrzeć na zjawisko hipnozy, obalając mity wokół niej krążące. Hipnoza jako stan sztucznie wywołanego snu za zgodą pacjenta jest skutecznym narzędziem w terapii oraz znakomitą formą relaksu. Dr Andrzej Kaczorowski jest najpopularniejszym polskim hipnoterapeuta o zaskakującej umiejętności wnikania w ludzka psychikę. Jego metody pracy z podświadomością poprzez wprowadzenie umysłu pacjenta w stan koncentracji na sobie pozwalają wzmocnić poczucie własnej wartości, pewności siebie, odporności psychicznej oraz umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami. Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca.

DIAGNOZOWANIE I LECZENIE, STANU ZDROWIA PACJENTA Z TĘCZÓWKI OKA/2009

2009 – DIAGNOZOWANIE I LECZENIE, STANU ZDROWIA PACJENTA Z TĘCZÓWKI OKA. dr. Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie telewizyjnym TVP 2 -Studio ,,Pytania na Śniadanie,, odpowiada na pytania na temat Homeopatii i Irodiagnostyki w leczeniu chorób i diagnozowaniu z tęczówki oka.W każdej serii programu ,,Pytanie na śniadanie, są poruszane tematy o Homeopatii w leczeniu chorób oraz o Irydo diagnostyce jako naturalnej metodzie diagnozowaniu stanu zdrowia pacjenta z tęczówki oka. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyna Konwencjonalna . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydo diagnostyki. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii.

HIPNOZA I HIPNOTERAPIA W MEDYCYNIE I TERAPII, Z ZASTOSOWANIEM ZJAWISKA HIPNOZY /2008 ©TV – IMAGO

TV IMAGO – 2008 HIPNOZA I HIPNOTERAPIA W MEDYCYNIE I TERAPII, Z ZASTOSOWANIEM ZJAWISKA HIPNOZY. Wywiady i Rozmowy TV. Jest to film z serii wywiadów i rozmów na temat hipnozy i hipnoterapii z zastosowaniem Imagoterapii Kaczorowskiego. W tym filmie zostały poruszone tematy o fenomenie zjawiska hipnozy jako metody terapeutycznej z zastosowaniem w medycynie. W wywiadzie telewizyjnym Agencji Filmowej „Film & Television Production” z Zielonej Góry z sierpnia 2008 roku udział brali dr Zofia Górnicka-Kaczorowska, lekarz med. ogólnej – konsultant med. oraz dr Tadeusz Niedźwiadek, lekarz med. ogólnej – asystent seansów Imagoterapii. Jest to bardzo ciekawy film, w którym są zawarte interesujące wypowiedzi lekarzy specjalistów na temat hipnozy i hipnoterapii z zastosowaniem Imagoterapii Kaczorowskiego w wspomaganiu leczenia medycznego – lekarskiego. W celach poznania metod fenomenu hipnozy i hipnoterapii zapraszamy na Profesjonalny Kurs Hipnozy i Hipnoterapii wg. metody „IMAGOTERAPII” Kaczorowskiego: Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca. Zapraszamy do pozostałych filmów z serii Imagoterapia Kaczorowskiego oraz na nasze strony: www.facebook.com/kaczorowska.info www.facebook.com/kaczorowski.wroclaw www.kaczorowski.info ///SUBSAKRYBUJ NASZ KANAŁ///

HOMEOPATIA I IRYDOLOGIA-BADANIE Z TĘCZÓWKI OKA,DIAGNOZOWANIE CHORÓB/2008

 2008 – HOMEOPATIA I IRYDOLOGIA – BADANIE Z TĘCZÓWKI OKA,DIAGNOZOWANIE CHORÓB.  ,,Pytanie na Śniadanie,, pt. Irydologia -badanie z tęczówki oka. Jest to film z serii Wywiady i Rozmowy Telewizyjne dr. Zofii Górnickiej -Kaczorowskiej lekarza.med. Homeopaty-Irydologa, Jest to bardzo ciekawy film na tematy diagnozowania chorób w naturalny sposób jakim jest badanie z tęczówki oka. Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyną Konwencjonalną . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Irydologii. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych materiałów i wywiadów serii Wywiady i rozmowy telewizyjne dr Zofii Górnickiej-Kaczorowskiej

                                                      

ALTERNATYWNE SPOSOBY LECZENIA DIAGNOZY-DODATKOWA METODA MEDYCZNA,DIAGNOZOWANIE CHORÓB/ 2007

2007 ALTERNATYWNE SPOSOBY LECZENIA I DIAGNOZY – DODATKOWA METODA MEDYCZNA, DIAGNOZOWANIE CHORÓB. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. W miesiącu marcu 2007 roku dr Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie „Pytanie na śniadanie” odpowiada na pytania na temat alternatywnych metod leczenia chorób metodą Homeopatyczną i Irodiagnostyki w diagnozowaniu z tęczówki oka. Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydodiagnostyki. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych materiałów i wywiadów dr Zofii Górnickiej-Kaczorowskiej na stronach: www.irydolog.info Ponadto zapraszamy do pozostałych filmów z tej serii na TV IMAGO. www.facebook.com/kaczorowski.wroclaw www.kaczorowski.info.pl www.leo-production.pl blog : kaczorowski.info ///SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ///

LECZENIE I DIAGNOZOWANIE CHORÓB-NATURALNY SPOSÓB-DODATKOWA METODA MEDYCZNA/2006

2006 – LECZENIE I DIAGNOZOWANIE CHORÓB-NATURALNY SPOSÓB-DODATKOWA METODA MEDYCZNA. Jest to film z serii Wywiady i Rozmowy Telewizyjne dr. Zofii Górnickiej -Kaczorowskiej lekarza.med. Homeopaty-Irydologa ,W miesiącu listopadzie 2006 roku ,- dr. Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie telewizyjnym TVP 2 -Studio ,,Pytania na Śniadanie,, odpowiada na pytania na temat Irydo diagnostyki w leczeniu chorób i diagnozowaniu z tęczówki oka. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyna Konwencjonalna . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydo diagnostyki. Prosimy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii.

ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI-METODY I FENOMEM HIPNOZY I HIPNOTERAPII/2005©TV – IMAGO

2005 – ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI – METODY I FENOMEN HIPNOZY I Hipnoterapii. Jest to film z serii wywiadów i rozmów na temat hipnozy i hipnoterapii wg Imagoterapii Kaczorowskiego. W wywiadzie telewizyjnym z marca 2005 roku udział brali dr Andrzej Kaczorowski, psycholog-hipnoterapeuta, dr Zofia Górnicka-Kaczorowska, lekarz med. ogólnej – konsultant medyczny, Anna Bzdęga, terapeutka, asystentka seansów Imagoterapii oraz dr Tadeusz Niedźwiadek, lekarz med. ogólnej – asystent seansów Imagoterapii. Jest to bardzo ciekawy film, w którym są zawarte interesujące wypowiedzi lekarzy specjalistów na temat hipnozy i hipnoterapii z zastosowaniem Imagoterapii Kaczorowskiego wraz z przykładami. Terapeuci, psycholodzy, lekarze i osoby zainteresowane w celach poznania metody i fenomenu hipnozy i hipnoterapii zapraszamy na Profesjonalny Kurs Hipnozy i Hipnoterapii wg. metody „IMAGOTERAPII” Kaczorowskiego: Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca

MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA W POŁĄCZENIU Z MEDYCYNĄ KONWENCJONALNA/2005©TV – IMAGO

2005 – MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA W POŁĄCZENIU Z MEDYCYNĄ KONWENCJONALNA. dr. Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie telewizyjnym TVP 2 w Warszawie – w Studio ,,Pytania na Śniadanie, ,W miesiącu lutym 2005 roku odpowiada na pytania na temat Medycyny Niekonwencjonalnej i Konwencjonalne w leczeniu chorób metoda Homeopatyczna i Irodiagnostyki w diagnozowaniu z tęczówki oka. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyna Konwencjonalna . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydodiagnostyki. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii

METODA KONWENCJONALNA I NIEKONWENCJONALNA-HOMEOPATIA I IRYDO DIAGNOSTYKI/2004

2004 – METODA KONWENCJONALNA I NIEKONWENCJONALNA-HOMEOPATIA I IRYDO DIAGNOfilm bardzo ciekawy na temat leczenia i diagnozowania chorób metoda konwencjonalna i niekonwencjonalna. W programie telewizyjnym TVP 2 ,, Pytanie na śniadanie,, dr. Zofia Górnicka-Kaczorowska lekarz med. Homeopata- Irydolog opowiada na temat Irydo diagnostyki czyli diagnozowania chorób z tęczówki oka oraz leczenia chorób metoda Homeopatyczna . Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyna Konwencjonalna . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydo diagnostyki. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii.

 

ZIOŁOLECZNICTWO – MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA,LECZENIE MEDYCZNE LEKARSTWAMI/2004

2004 – ZIOŁOLECZNICTWO – MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA,LECZENIE MEDYCZNE LEKARSTWAMI. Wywiad z dr. Zofia Gornicka-Kaczorowska TVP-3,,WEEKEND,, Jest to bardzo ciekawy film na temat stosowania ziół w połączeniu z leczeniem medycznym lekarstwami. W tym programie dr Zofia Górnicka-Kaczorowska ostrzega przed łączeniem ziół z lekarstwami bez konsultacji lekarskiej. Ziołolecznictwo od zawsze było znane w medycynie w zakresie leczenia większości chorób przewlekłych i ostrych. Połączenie Medycyny Niekonwencjonalnej z Medycyną Konwencjonalną jest istotną sprawą dla pacjenta. Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje również na temat Homeopatii i Irydodiagnostyki w połączeniu z Ziołolecznictwem. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych materiałów i wywiadów.


LECZENIE I DIAGNOZOWANIE CHORÓB W NATURALNY SPOSÓB/2003

2003 – LECZENIE I DIAGNOZOWANIE CHORÓB W NATURALNY SPOSÓB. dr. Zofia Górnicka-Kaczorowska w programie telewizyjnym TVP 2 -Studio ,,Pytania na Śniadanie,, odpowiada na pytania na temat Homeopatii i Irodiagnostyki w leczeniu chorób i diagnozowaniu z tęczówki oka. Jest to bardzo ciekawy film na tematy leczenia i diagnozowania chorób w naturalny sposób jako dodatkowa metoda medyczna. Czyli Medycyna Niekonwencjonalna w połączeniu z Medycyna Konwencjonalna . Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości w którym zawarte są cenne informacje na temat Homeopatii i Irydodiagnostyki. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii.

MEDYCYNA FENOMEN HIPNOZY I HIPNOTERAPII/2002

2002 – FENOMEN HIPNOZY I HIPNOTERAPII  – Wywiady i materiały TV . jest to film dokumentalny Wytwórni Filmów w Łodzi Taurus Film ITD na temat Fenomenu Hipnozy w zakresie wspomagania leczenia i uzdrawiania w celu wzmocnienia psychiki człowieka. W wywiadzie udział biorą dr Zofia Górnicka-Kaczorowska – lekarz med. ogólnej i dr Andrzej Kaczorowski – hipnoterapeuta. W tym filmie oprócz wywiadu telewizyjnego w/w osób przedstawiamy eksperymentalny seans osoby poddanej hipnoterapii z pogranicza śmierci klinicznej z 2002 roku nagranej przez telewizję. Zapraszamy do obejrzenia filmu w całości do końca, ponieważ eksperyment znajduje się pod koniec filmu.

PODŚWIADOMOŚĆ STYGMATYKA I JEGO STANÓW TRANSOWYCH/1999©TV – IMAGO

 1999 – PODŚWIADOMOŚĆ STYGMATYKA I JEGO STANÓW TRANSOWYCH . Jest to film wyjątkowy, w którym zostały przedstawione materiały,zdjęcia i fragmenty filmów telewizyjnych na temat autentycznych ran na dłoniach i ciele włoskiego stygmatyka. W czasie konferencji prasowej w dniu 27 listopada 1999 r. we Wrocławiu w badaniach brała udział dr Zofia Górnicka-Kaczorowska- lek.med.ogólnej, która przedstawia opinię lekarską na temat badania stygmatyka Giorgio Bongiovanniego. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że rany rzeczywiście krwawiły. Dr Zofia Górnica-Kaczorowska jako jedyny lekarz w Polsce wypowiedziała się publiczni przy kamerach telewizyjnych, że rany mają charakter emocjonalny-duchowy na który ma ogromny wpływ podświadomość stygmatyka i jego stanów transowych. Na co medycyna nie ma wyjaśnień. Jest to bardzo ciekawy film, w którym pojawiają się różne kontrowersyjne wypowiedzi z pewnością będą nim zainteresowane osoby o rozwoju duchowym na poziomie podświadomym, jak również pesymiści i sceptycy. Zapraszamy do obejrzenia materiału/filmu w całości i oczekujemy Waszych opinii.

”SZLACHETNE ZDROWIE”- MEDYCYNA NATURALNA I INNE METODY TERAPEUTYCZNE/1999

1999 -”SZLACHETNE ZDROWIE”- MEDYCYNA NATURALNA I INNE METODY TERAPEUTYCZNE. W tym programie zostały poruszone ciekawe tematy z zakresu medycyny naturalnej i innych metod terapeutycznych. Dr Zofia Górnicka-Kaczorowska jest kontrowersyjnym lekarzem ponieważ w swojej pracy lekarskiej stosuje irydologię jako metodę diagnostyczną, wspomaga leczenie lekami homeopatycznymi, oraz zajmuje się ziołolecznictwem. Ostatnie jej wypowiedzi w telewizji programu TVN „Nie do wiary” na temat stygmatyzmu wzbudziły duże zainteresowanie. Zapraszamy do Ciekawych wypowiedzi na temat medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, oraz innych filmów z udziałem dr.Górnickiej-Kaczorowskiej.